Velikonoční tvoření s rodiči 5. 4. 2023

informace a foto zde:

Skončila školka, ale tentokrát děti nešly s rodiči domů jako obvykle, ba naopak! Rodiče přišli za dětmi do školky. A co je tu čekalo? Čtyři stanoviště, na kterých si mohli společně vyrobit velikonoční ozdoby. Na prvním stanovišti společnými silami vyrobili závěs na dveře z vyfouklých vajec. Někteří si dokonce i vajíčka krásně pomalovali.  Druhé stanoviště bylo pro milovníky oveček, neboť si mohli vyrobit ovečku z vlny. Třetí stanoviště přitáhlo ty, kteří mají rádi zápichy do květináčů. Čekala tu na ně šablona ptáčka, kterého si obkreslili, vystřihli a ozdobili peřím. A poslední stanoviště bylo pro vášnivé pěstitele. Zde společnými silami vytvořili květináčkového zajíčka, do kterého nasypali hlínu a semínka špenátu. Ze spokojeného výrazu dětí i rodičů bylo vidět, že si společnou chvilku opravdu užili plnými doušky.