Velikonoční dílny s rodiči a dětmi

Info a foto zde:

Dne 27. 3. 2024 jsme rodiče pozvali k nám do školky na společné velikonoční tvoření. Ráno děti připravily vajíčkovou pomazánku jako občerstvení pro rodiče a už se těšily na odpoledne. O půl čtvrté jsme se všichni sešli ve školní jídelně, kde už byla připravená tři stanoviště. Na prvním stanovišti si rodiče s dětmi připravili květináček s vrbovými proutky jako klícku na králíčka. Druhé stanoviště bylo připraveno na výrobu velikonočního zajíčka. Na třetím a zároveň posledním stanovišti si rodiče s dětmi navlékli obarvená vajíčka na barevné bavlnky a přivázali je na klícku z proutí. Finální výrobek byl zajíček v klícce se zavěšenými vajíčky. Rodiče i děti si mohli nabídnout mazanec, vajíčkovou pomazánku a další dobroty. Tvoření se všem moc líbilo a velikonoční výzdoba se povedla.