První školní den

A je to tady! Letos jsme 4. září přivítali ve škole naše stávající žáky a také nové prvňáčky. Nesměle vstupovali do své nové třídy, rozhlíželi se a stále hledali očima jistotu u své maminky a tatínka, kteří je přišli doprovodit při jejich nové životní etapě. Spolu s nimi byla ve třídě paní učitelka Mgr. Michaela Šulcová, která jim dodávala jistotu a ukázali jim, že škola není jen učení, ale také hraní si s písmenky. Prvňáčci dostali mnoho dárečků a věříme, že se jim bude u nás ve škole líbit a dařit. A koho že jsme to přivítali? Miládku Švestkovou, Tomáška Andrlu, Matýska Hanzlíčka a Tomáška Krobota. Stejně tak přejeme krásný školní rok našim druháčkům, třeťáků, čtvrťákům a páťákům. Společně to zvládneme na jedničku.

Markéta Kaňková