Přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání na školní rok 2021 – 2022

Milí rodiče,
rádi bychom Vás informovali o možnosti zápisu Vašeho dítěte do mateřské školy v Horních Heřmanicích, který by se měl konat ve středu 5. 5. 2021 od 8,00 do 15,00 hodin. V souvislosti s koronavirem a onemocněním COVID-19 budeme však přijímat žádosti o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání od 3. 5. do 14. 5. 2021 viz. obrázek doručení žádosti.
Č
íslo datové schránky naleznete zde.
Žádost k předškolnímu vzdělávání a potvrzení o řádném očkování naleznete zde. Dále je třeba přiložit kopii rodného listu dítěte.
Přijetí dítěte probíhá na základě kritérií pro přijímání do mateřské školy  a bude vyvěšeno ke konci května na stránkách školy, také na úřední desce pod pořadovým číslem, které Vám sdělíme. Pouze nepřijetí se zasílá poštou.
K zápisu lze také přihlásit děti, které budou mít k 31. 8. 2021 dva roky. Přihlášené dítě nemusí MŠ navštěvovat hned od září, ale až to rodič uzná za vhodné, zároveň však musí splňovat podmínky přijetí. Školné (150 Kč měsíčně) se hradí až při nástupu dítěte do MŠ.

Těší se na Vás kolektiv ZŠ a MŠ Horní Heřmanice.