Plavání v České Třebové

Plavecký výcvik

V letošním školním roce je naplánovaný plavecký výcvik v České Třebové a to v pátky od 22. 3. do 31. 5. 2024. Bohužel již však není možné žádat o dotace na dopravu na plavecký výcvik. V současné době nám vychází doprava na jedno dítě na 1 500,- Kč, při předpokladu, že se zúčastní všechny děti ze školy a většina dětí ze školky. Po domluvě s obcí vám na dopravu přispěje obec a zčásti je možné financovat i ze státních prostředků školy.

Pro vás cena za dopravu je 800,- Kč.

Kurzovné pro MŠ činí 700,- Kč. Zjistěte si, zda vaše pojišťovna může proplatit.

Dopolední provoz MŠ pro nezúčastněné nebude, ale je možné, aby děti jely s námi. Nebudou hradit kurzovné pouze dopravu.

Výcvik v bazénu je od 8:15 do 9:00.

Odjezd: příchod dětí do školky do 6:55. Odjíždíme v 7:00.

S sebou: plavky, ručník, mýdlo (sprchový šampon), pytlík na mokré věci, hřeben, děvčata stažené vlasy do gumičky, pití s uzávěrem (ne šroubovací víčko), svačinku ne bonbóny či žvýkačky. Po plavání budou mít děti čas na svačinu. Popřípadě si mohou koupit nějakou laskominu. Necháme na vašem zvážení, kolik korun dětem dáte.

Návrat: Děti se vracejí na oběd, na odpoledním provozu se nic nemění.

Pokud se dětem dělá v autobuse nevolno, prosím dejte dětem do batůžku pytlíček, pokud jim dáváte něco na zklidnění žaludku, informujte nás.