Plavání jaro 2023

Od dubna do poloviny června děti každý pátek míso školky jezdili do České Třebové do plaveckého bazénu. Plavecký výcvik probíhal v malém bazénku, kde se děti učily splývat, potápět, skákat do vody a další různé dovednosti. Předškoláci si ve velkém bazéně mohli vyzkoušet skákání do vody, ale i plavání s destičkou. Po každé odplavané hodině si děti mohly za odměnu pohrát v bazénku, kdy jim plavčice do bazénu dala různé hračky, balonky a jiné. Na konci hodiny si děti chodily odpočinout do vířivky. V průběhu celého plaveckého výcviku děti mohly využívat jak vířivku, saunu, ale i tobogán a spoustu hraček. Na konci plaveckého kurzu děti dostaly Mokré vysvědčení a hračku na památku. Děti si plavání užívaly a byly moc spokojené. Foto zde: