Pasování předškoláků na školáky a návštěva předškoláků ve škole

23. června 2023 jsme pro naše předškoláky připravili slavnostní rozloučení. Do mateřské školy přijelo divadlo, které nejprve zahrálo pro všechny děti pohádku „ Sarka a Farka“. Nic netušící předškoláky ale ke konci příběhu vtáhl do děje král. Museli mu odpovídat na různé záludné otázky, předvést svou sílu a dokázat tak, že jsou opravdu připraveni na odchod do základní školy. Nastalo očekávané pasování na školáka. Děti poklekly a král je mečem pasoval na školáky. Po té jim paní učitelky mateřské školy předaly pamětní odznak, pamětní list, knihu, sladkosti a bublifuk. Budoucím školákům Miládce, Matýskovi, Tomáškovi A., Tomáškovi K. a Martínkovi přejeme ve škole štěstí a všem krásné prázdniny! foto zde: