Návštěva školy ve Výprachticích

V úterý 11.dubna jsme přijali pozvání paní ředitelky z Výprachtic a se čtvrtou a pátou třídou vyrazili na návštěvu. Paní ředitelka Prokopová si pro nás připravila dopolední program včetně pohoštění. Prohlédli jsme si celou školu, nahlédli do vyučování v některých třídách. Celou hodinu českého jazyka jsme strávili s výprachtickými čtvrťáky. Učivo naši žáci zvládali bez problémů. Na konci hodiny už spolupracovaly všechny děti. Pan učitel Formánek si pro naše děti připravil program v dílnách, vyrobily si stojánek na ubrousky, což dokladuje bohatá fotodokumentace. Nikdo se nezranil a všichni byli se svým výrobkem spokojeni. Většina páťáků odchází v současné době do šesté třídy do školy ve Výprachticích, kde pokračují ve svém studiu na druhém stupni. Všem přejeme hodně úspěchů a nové bezvadné spolužáky.

FOTKY