Návštěva školy ve Výprachticích

Návštěva základní školy ve Výprachticích

V úterý 29. března jsme přijali pozvání paní ředitelky magistry Romany Prokopové. Pozvala naše čtvrťáky a páťáky na prohlídku školy ve Výprachticích. Děti si tak mohly kompletně prohlédnout školu i se všemi specializovanými učebnami – přírodovědná učebna, dílna na keramiku, kuchyňka, dílna na obrábění kovu a dřeva, tělocvična, učebna na výuku cizích jazyků, výpočetní techniky, chemie. Dokonce jsme se mohli zúčastnit jedné vyučovací hodiny v páté třídě. Paní ředitelka zde učí český jazyk a zapojila i naše žáky do výuky. Návštěvu jsme zakončili v keramické dílně, kde si děti mohly vyrobit zajíčky nebo vajíčko a připravit si tak výzdobu na blížící se Velikonoce. Děti si odvezly drobné dárečky a my děkujeme za prohlídku a pohoštění, které bylo dětem nabídnuto.

Markéta Kaňková