Divadlo JOJO 24. 3. 2022 MŠ

Ve čtvrtek 24. března za námi do školky opět přijelo divadlo JÓJO se svou Pohádkou z rozkvetlé louky. Pohádka nás přivedla na Medovou stráň, kde se konal velký jarní závod zvířátek, která žijí v trávě na louce. Do závodu se přihlásili broučci, motýli, pavoučci, světlušky, stonožka a mezi nimi také šneček Škytálek. Všichni chtěli vyhrát, ale asi si umíte představit, jak moc rychlý byl zrovna šneček. Ne všichni však závodili podle pravidel. Stonožka chtěla vyhrát, ale podváděla. To se jí ovšem nevyplatilo a uvízla ve skluzavce z listí. Když to uviděl Škytálek, nechal závodu a šel jí pomoci. A jak to celé dopadlo? Všichni nakonec dostali medaile, protože není důležité vyhrát, ale zúčastnit se! A ještě důležitější je pomoci kamarádovi! Zvířátkům pomáhaly i naše děti; rozcvičily se se šnečkem, usoukaly sítě s pavoučkem a mimo jiné i včelím „bzučením“ rozhýbaly hlasivky.  Další představení si ve školce užijeme ještě před letními prázdninami, 20.června.