Karneval ve školní družině

Dětský maškarní karneval je jednou z největších akcí naší školy. Bohužel již druhý rok se nemohl konat vzhledem ke covidovým opatřením pro veřejnost na sále kulturního domu. Letos jsme si s dětmi řekli, že si karneval uspořádáme alespoň ve družině. Družinu jsme se snažili vyzdobit jak nejlépe jsme uměli, abychom navodili tu správnou atmosféru. Jednu únorovou středu jsme se po obědě převlékli do karnevalových masek a výtvarnice Anička ještě masky domalovala obličejovými barvami. Karneval odstartoval představením masek. Někdo se stal egyptským bojovníkem, banditou, vojákem, netopýrem a jiný zase motýlem, jahodou, kočkou, strašákem, čarodějnicí, faraonovou ženou,….

Užili jsme si celé odpoledne soutěží a tance. Nemohla chybět židličková soutěž, tanec s balónky, domalování obličeje po slepu….

Na konec si děti vylosovaly drobné ceny v tombole a přestože jsme byli všichni řádně unaveni, těšíme se na příští karnevalové veselí.https://photos.app.goo.gl/535WNYdj6keD7UJW6