Divadlo JOJO „Rampouchová pohádka

Informace a foto zde:

Celý den se děti těšily, až přijede divadlo JOJO se svou „Rampouchovou pohádkou“, ale venku vládlo nepříjemné počasí – námraza, mrholení… a divadlo stále ne a ne dorazit. Štěstí však stálo při nás a i když s menším zpožděním, přeci jen přijelo. Pohádka začala a my se ocitli v oblacích, kde létal havran, mraky a ledoví bratři. Havran nedával pozor a nehoda byla tu. Havran se proměnil v led a ledoví bratři měli rozbité auto. Co teď, kdo jim pomůže? Kde se vzal, tu se vzal děda Rampušák a babička Chumelice. Svými kouzly dali vše do pořádku, ale velikou zásluhu na tom měly i děti, neboť kdyby se ke kouzlení nepřidaly, kdoví, zda by sami dokázali havrana rozmrazit a auto opravit. Divadlu JOJO moc děkujeme a těšíme se na další jejich představení, které proběhne v únoru s pohádkou „Hrnečku vař“.