Divadlo JOJO „Hrnečku Vař“

Informace a foto zde:

Dne 16. 2. 2024 krásně svítilo sluníčko a dělalo nám dobrou náladu. Den nám kromě sluníčka zpříjemnilo i divadlo JOJO, které k nám přijelo na návštěvu se svou pohádkou „Hrnečku vař“.

Pohádka začala krátkou uvítací písničkou a v písničkovém duchu se nesla po celou dobu. Všichni známe pohádku „Hrnečku vař“, ale tahle byla ozvláštněná opravdovým, kouzelným hrnečkem, který vařil kaši. Byli zde i zlá statkářka se statkářem, kteří hrneček ukradli. Ale protože byli zlí, lakomí a neuměli kouzelná slovíčka Prosím a Děkuji. Hrneček je nechtěl poslouchat. Nejprve jim pomohly děti: „Hrnečku, prosím tě vař!“ Ale když statkář chtěl hrneček zastavit, už nevěděl jak. Kaše zaplavila celou vesnici a odnesla statkáře i se statkářkou do oceánu. S kaši ve vsi si pak poradila zvířátka, která kaši snědla. I děti jim pomohly a mohly si ochutnat lahodnou kaši z kouzelného hrníčku.

Pohádka byla opět moc pěkná, poučná a líbila se nejen dětem. Už teď se těšíme na další návštěvu divadla JOJO, tentokrát s pohádkou Z cirkusu.