Divadlo JOJO 17. 3. 2023

Info a foto zde:

Trampoty čarodějky Čarymůry

Celý týden se děti těšily, až přijede divadlo JOJO se svou pohádkou. Konečně byl pátek. Octli jsme se v lese před chaloupkou, která měla muří nohu. Kdopak v ní asi bydlí? S menšími obavami jsme zaťukali na dveře. To byla úleva, když nám otevřela hodná čarodějka Čarymůra. Hned dětem předvedla kouzlo bublinkárum. Po okolí se rozlétly bubliny. Znenadání se zjevila Jožina s vodníkem Václavem, který byl proměněný v žábu a ne a ne se proměnit zpět. Přemýšleli, jak k tomu vůbec došlo, když tu si vzpomněli, že uslyšeli strašlivé „chacha“ a bylo to. Čarymůra vzala skleněnou kouli. Chtěla zjistit, jak se vše přihodilo, ale ani koule nefungovala a lexikon spolu s čarovnými předměty byly pryč. Co teď! Vzali si tedy lupu a společně se vydali po stopách hledat příčinu. Děti byly nadšené. Opět byly vtaženy do děje a mohly se zapojit do hraní s divadelnicemi.  Po velkém pátrání příčinu našli, vymysleli plán a vše dali do pořádku.

Děkujeme a moc se těšíme na další představení divadla JOJO, které proběhne v červnu s pohádkou „Sarka a Farka.