Besídka ke Dni rodiny 15. 5. 2023

Informace zde a foto zde

15. 5. 2023 se děti už od rána nemohly dočkat, až svým rodičům ukáží, co si pro ně připravily. S dětmi jsme rodiče přivítali básničkou a rychle se šli připravit na první taneček, kde se děti proměnily v piráty. Připlížily se pomalu k bubnům a začala shou. Následoval druhý taneček, který nás zavedl ke sloníkovi Toníkovi. Byl to velký neposlucha, co nechtěl spát. Ve třetím tanečku zazněl netradiční nástroj – pet lahve. Děti s nimi tančily i hrály.  Čtvrtý taneček oslnil rodiče třepotajícími se pompony. Po tanečcích následovalo, na přání dětí, vyzvání maminek. Moc si totiž přály naučit je taneček Cib, cib, cibulenka. Ale i tatínky chtěly děti naučit taneček s názvem Ram, Sam, Sam. Vyzvaly je tedy mezi sebe a maminky a všichni jsme si společně na závěr zatančili. Úplnou tečkou tohoto krásného odpoledne bylo předání dárečků, které děti s láskou pro oba rodiče vyrobily.